Zapraszamy na Warsztaty Artystyczne!

1 kwietnia /sobota/- Wielkanocne warsztaty z wycinanek/  Będzie to doskonała okazja, aby nauczyć się wspaniałej sztuki tworzenia wycinanek, która jest istotnym elementem kultury ludowej wielu rejonów Polski. Podczas warsztatów zgłębimy tajniki sztuki wycinania z papieru oraz poznamy tradycyjne wzory i techniki. Dzięki temu, dzieci będą mogły rozwijać swoją kreatywność oraz zdolności manualne. Dzieła stworzone na warsztatach dzieci będą mogły zabrać do domu, aby ozdobić pokoje i Wielkanocne stoły.
 Grupy: 13.30-16.00- zajęcia dla klas I-III, 16.30-19.00- zajęcia dla dzieci i młodzieży z klas IV-VIII

22 kwietnia /sobota/- Warsztaty z kaligrafii/  Chcesz aby twoje pismo stało się dziełem sztuki? Z liter i słów można tworzyć piękne i ekspresyjne wzory i obrazy – spróbuj sam!
Na warsztatach nauczymy Cię jak posługiwać się trzema krojami pisma przy pomocy różnych narzędzi na małym i dużym formacie. Kaligrafia to nie tylko sposób na piękne komponowanie pisma ale również trening koncentracji i skupienia. Umiejętności wyniesione z jej nauki na pewno będą miały przełożenie na ładniejsze pismo.
 Grupy: 13.30-16.00- zajęcia dla klas I-III, 16.30-19.00- zajęcia dla dzieci i młodzieży z klas IV-VIII

14 maja /niedziela/- Warsztaty z tworzenia szkicowników/  Każdy rysownik potrzebuje miejsca na zaplanowanie swoich prac i notatek. Zapraszamy na warsztaty tworzenia szkicowników. Samodzielnie zrobimy szkicowniki lub notesy, wykorzystamy różne materiały, formaty i kolory, dzięki czemu sprawimy, że nie będą one nudne i każdy będzie mógł dodać coś od siebie.
 Grupy: 10.00-12.30- zajęcia dla klas I-III, 13.00-15.30- zajęcia dla dzieci i młodzieży z klas IV-VIII

Koszt: 80 zł
Więcej informacji i zapisy:
tel. 733 070 393, studiorysunkuoz@gmail.com