Nasz zespół

Maria Olizar-Kościńska

Inicjatorka utworzenia Studia Rysunku OZ

Grafik i pedagog z wykształcenia. Ukończyła studia na wydziałach Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych oraz Edukacji Artystycznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Przed otwarciem szkoły rysunku uczyła w szkole podstawowej, a następnie prowadziła szkolenia z zakresu sztuk plastycznych dla kadr pedagogicznych na terenie całej Polski. Doświadczenie pracy z dziećmi i młodzieżą, które zbiera od przeszło dekady, wykorzystuje w zajęciach artystycznych.

Lubi rysować ołówkiem, tuszem i cienkopisami. Najchętniej rysuje przyrodę, architekturę i samochody.

Julia Kosobudzka

Prowadząca zajęcia w Studiu Rysunku OZ

Graficzka, ilustratorka i animatorka.
Ukończyła studia na wydziale Grafiki Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie.
Przez ostatnie kilka lat pracowała przy produkcji serialu animowanego dla dzieci. Tworzy storyboardy, pisze scenariusze, rysuje komiksy oraz ilustracje.
Mangą zainteresowała się już w dzieciństwie, praktycznie od razu zaczęła rysować w tym stylu i pasja ta towarzyszy jej do dziś. Jest chodzącą encyklopedią wiedzy o anime.


Agata Subda

Prowadząca zajęcia w Studiu Rysunku OZ

Studentka czwartego roku na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

Stawia na porozumiewanie się za pomocą rysunku, odkąd pierwszy raz dostała do ręki ołówek. Uwielbia klasyczny rysunek architektoniczny z perfekcyjnie wymierzoną perspektywą, ale w kształceniu artystycznym stawia na rozwój każdego zagadnienia rysunkowego, nie tylko tego, związanego z jej architektoniczną pasją.

Natalia Olech

Prowadząca zajęcia w Studiu Rysunku OZ

Absolwentka Wydziału Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Ukończyła Liceum Plastyczne im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie. Zajmuje się rysunkiem, malarstwem, tkaniną. Łączy w swoich pracach różne tworzywa, zwracając uwagę na tekstury i możliwości techniczne poszczególnych materiałów. 

Zofia Leszczyńska

Prowadząca zajęcia w Studiu Rysunku OZ

Studentka czwartego roku na Wydziale Grafiki Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.
 Pracuje z plakatem, grafiką, rysunkiem oraz z obiektami w przestrzeni. Lubi eksperymentować z materiałami i kolorami. Potencjał twórczy widzi we wszystkim i chce się tym dzielić.

Weronika Nowojska

Prowadząca zajęcia w Studiu Rysunku OZ

Studentka III roku Malarstwa na Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Tworzy głównie w technice olejnej, akwareli, oraz digital paintingu. Organizowała wyjazdy i zajęcia dla dzieci w różnym wieku. Najchętniej maluje portrety, postać człowieka i naturę, uwielbia bawić się kolorem w obrazie.

Zapisy

Studio OZ

ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego 10, Warszawa

e-mailowo
studiorysunkuoz@gmail.com
telefonicznie